Copyright © 2019-2022 Gelişime Odaklan
Gelişime Odaklan
Hayatınızın her alanında gelişiminize katkıda bulunuyoruz..
Eğitimlerimiz
GO - Değişim Programı
Online olarak gerçekleştireceğimiz kişisel gelişim seminerimize herkesi bekliyoruz.

Yakında..
1 haftalık online eğitimimize katılarak siz de instagram sayfanızı doğru stratejiler ile geliştirebilir ve para kazanmaya başlayabilirsiniz.
Instagram Kursu
Birebir instagram danışmanlığımızdan yararlanarak sosyal medyada kişisel markanızı oluşturabilirsiniz.

Yakında..
Instagram Danışmanlığı
16.10.2022
1,5 saat
Yakında
(2 gün)
SANA İNANMAYAN İNSANLAR
başkalarına seninle nasıl tanıştıklarını anlatacaklar.
Bir gün
Motivasyon köşesi
07.11.2019
Hiç zaman kaybetmeden hemen sayfamı açarak kullanıcı adını @gelisimeodaklan olarak ayarladım. Yüz binlerce takipçisi olan sayfalar ile rekabetim şimdiden başlamıştı ama kararlıydım. Bu işin peşini bırakmayacaktım. İstikrarlı bir şekilde içerik üretmeye devam ederek sayfamı hızla geliştiriyordum.
Sosyal Medyada marka olma yolunda attığım ilk adım "Gelişime Odaklan" ismini almak oldu. Herkesten farklı ve daha önce kullanılmamış, eşsiz bir isim olmalıydı. Yaklaşık 3 günlük bir beyin fırtınası sonucunda bulduğum yüzlerce isim arasından bu ismi almaya karar verdim.
06.11.2019
Pandemi nedeniyle çoğu kişiye yapıldığı gibi ben de işten çıkarıldım. O gün eve dönerken kendime şunu söylemiştim. "İşte böyle. Bir başkası için çalıştığında her an işsiz kalabilirsin. Çünkü ağızlarından çıkan tek bir söze bağlı senin işsiz kalman. Artık kendi işimi kurmaya odaklanacağım. Başkası için çalışmak yok." O günden sonra zamanımın tamamını sosyal medyaya ayırdım ve kendi işimi kurmaya odaklandım.
10.03.2020
Sayfamızın Yolculuğu
İlk e-kitabımı yazdım. Çıkardığım e-kitabı satarak sosyal medyadan ilk paramı kazanmaya başlamıştım. Sadece e-kitap satarak maaşımı 2'ye katladığımı gördüğümde artık bir şeyleri başardığımı hissediyordum. Tabii durmak gibi bir niyetim de yoktu..
25.06.2020
Tam 1 yıl sonra sayfam 100 bin takipçiye ulaştı. İlk büyük hedefime ulaşmıştım. 1 günü bile boş geçmeden her gün içerik üretmeye devam ettim.
06.11.2020
Marka tescilini aldım. "Gelişime Odaklan" artık tescilli bir markaydı. Sosyal medyanın gerçekten hayatımı değiştirebileceğine inanarak bu işe olan inancımı ve ciddiyetimi artırdım.
17.03.2021
200, 300, 400 bini de aşarak 500.000 takipçiye ulaştım. Başlarda imkansız gibi görünen hedeflerin, aslında istikrarınızı koruyarak devam ettiğinizde aslında o kadar da zor olmadığını anlıyorsunuz. Kendinize olan inancınızı kaybetmediğiniz sürece istediğiniz her hedefe ulaşabilirsiniz.
05.02.2022
Bugün itibarıyla sayfamı 600binden fazla kişi takip ediyor ve günden güne hızla büyümeye devam ediyoruz. Artık kendi işimin patronuyum ve kendim için çalışıyorum. Çıkarmış olduğum ücretli/ücretsiz eğitimler, verdiğim hizmetler, düzenlediğim seminerler, yazdığım e kitaplar ile sizlere faydalı olmaya çalışıyor ve daha fazla kişiye ulaşmayı amaçlıyorum..
18.03.2022


Bizimle İletişime Geçin
Aşağıda bulunan iletişim kanallarını kullanarak bize ulaşabilirsiniz.
☑ 0531 644 0213
rufan@gelisimeodaklan.com
Antalya, Türkiye
Made on
Tilda